צדוק מדריכים

עמית צדוק

מנהל מקצועי, מדריך, מאמן רמה 4

עמית התחיל לצנוח לפני מספר שנים ומאז ולא יכול להפסיק לעוף. עמית אוהב לעבוד עם הידיים ועזר רבות בהקמת המנהרה. לעמית ניסיון רב בהדרכה וישמח ללמד אתכם איך לעוף על הבטן, על הגב ואפילו על הראש. בימים אלה מתאמן בתחום הDYNAMIC בספורט כחלק מצמד. עמית הפתיע את כולם ולמד לעוף ברמות הגבוהות ביותר ואתם בטוח עוד תשמעו עליו…

 

ori

אורי לוין

מדריך ומאמן

אורי המכונה 'הלוקו' כבר מגיל צעיר חלם לעוף. בהזדמנות הראשונה שהייתה לו עשה קורס ורישיון ומאז הוא מדריך צניחה ותעופת הגוף. לוקו זכה במקום הראשון בגביע פלייבוקס 2018 בתחום  הFREESTYLE במנהרת הרוח ואף פעם לא מפחד לנסות תרגילים חדשים. למה 'לוקו' אתם שואלים? אתם כבר תגלו לבד!

דפני מדריכים

דפני מורלי

מדריכה ומאמנת חוג הילדים, אלופת הארץ בFREESTYLE

דפני שהגיעה אלינו מהקרקס צונחת 6 שנים וכבר הספיקה להתמקם במקום ה- 7 בעולם בסגנון הFreestyle. מאז דרכו רגליה במנהרת הרוח היא לא הפסיקה להתאמן ולהתחרות ואפילו ייצגה את ישראל בכמה תחרויות בתחום. דפני מנהלת את חוג הילדים שלנו ומארגנת מחנות FREESTYLE המשלבים ריקוד, וגמישות בתעופה

יוגי

יוגי לביא

מנהל התפעול

יוגי בן 27, מדריך בפלייבוקס וצנחן עם מאות צניחות חופשיות. יוגי בזמנו הפנוי אוהב לגלוש גלים. אף פעם לא מוותר על טיול בעולם, מתרגש ממקומות חדשים ותמיד מחפש את הריגוש הבא!

מתן מדריכים

מתן פטיש

מאמן ומדריך תעופה

מתן בן 25 וצנח כבר 2,600 פעמים. הוא מדריך וצלם צניחה. מתן מאוד אוהב את החיים התל אביבים, לעשות יוגה, ללכת על חבל ולהכין שייקים מפירות טריים הישר מהשוק.

vadim

ואדים וגנר

מדריך ומאמן

ואדים מדריך צניחה כבר 10 שנים עם אלפי צניחות. הוא מדריך תעופה עם המון ניסיון וישמח לקחת אתכם לסיבוב תעופה בתוך המנהרה שלנו. ואדים "המפסל" ילמד אתכם לעוף בצורה המהירה והבטוחה ביותר

yaad

יעד ברק

מדריך ומאמן תעופה רמה 4

יעד נשוי ואב לשניים. צונח כבר עשור, ומדריך צניחה עם יותר מ- 5,000  צניחות. יעד עף על הבטן, על הגב, וגם על הראש! הוא מתחרה בתחום הDYNAMIC ועובד בעיקר על מהירות התנועה כאשר הוא עף

אברוצקי מדריך

עמית אברוצקי

מדריך ומאמן

עמית בן 26, סטודנט לפוליטיקה ואיכות הסביבה. עובד כצלם צניחה וצנח כבר כ- 800 פעמים. הוא מדריך צלילה ואוהב מאוד לטייל בעולם ובעיקר לצנוח ולגלוש במקומות שונים. שהנפש העדינה שלו לא תתעתע אתכם, עמית התאמן 13 שנה באומניות לחימה, אז להיזהר!

יובל מדריכים

יובל שרמן

מדריכה ומאמנת

יובל בת 25, סטודנטית לאדריכלות. התחילה לצנוח לפני כ- 3 שנים והיום עובדת כצלמת צניחה. יובל הייתה מתעמלת קרקע 12 שנים וחולמת להתחרות בסגנון הFreestyle בתעופה במנהרה.

ah zkbdr

שי זלינגר

מדריך

שי בן 22, מדריך בפלייבוקס. שי קיבוצניק אשר סיים לאחרונה את שירותו הצבאי כמפקד והצטרף לצוות האווירי בפלייבוקס. שי אוהב ללכת יחף, לטייל על חוף הים, לנגן על הגיטרה שלו וכמובן הכי אוהב לעוף!

איליה מדריכים

אילייה זברסקי

מדריך ומאמן

איליה בן 28, מדריך וצלם צניחה בארץ ובעולם. אם תראו איזו ראסטה בורחת לה מהקסדה של איליה אל תדאגו יש לו עוד הרבה כאלה על הראש.

מיכאל שולץ

מיכאל שולץ

מדריך

מיכאל בן 27, מדריך בפלייבוקס וסטודנט להנדסה אזרחית, בזמנו הפנוי אוהב להכין שניצלים ולטייל בטבע. מיכאל אוהב לעוף בכל שעות היום מהבוקר ועד הלילה!
גוליוס

נדב ג'וליוס

מדריך

נדב בן 23 קיבוצניק. מעבר לאהבה שלו לתעופה הוא לבלות בטבע ובים. מה שמשמח אותו בעבודה שלו זה לראות את האושר בעיניים של המעופפים בכיתה שלו כשהם עפים בפעם הראשונה!

דור נדלר

דור נדלר

מדריך

דור בן 22
אוהב מאוד ומתעסק בהרבה ספורט!
היום בעיקר צונח, גולש קייט, צולל ומפליג על מפרשיות.
הרבה שנים באומניות לחימה ומדריך קרב מגע.
השתחרר לא מזמן משירות קבע בחיל הים בתור צוללן.
דור התאהב בתעופה מהפעם הראשונה שקפצתי ממטוס, מאז לא מצליח להפסיק.

תומר עדי

תומר עדי

מדריך

תומר עדי, בן 25 מבאר שבע, משתקע בפלייבוקס אחרי כמה הרפתקאות בעולם, בוגר לימודי כלבנות טיפולית ומנגן על מגוון כלים.
סביר להניח שתמצאו אותו בים מביט בשקיעה 🙂