יוגי

יוגי לביא

מנהל התפעול

יוגי בן 27, מדריך בפלייבוקס וצנחן עם מאות צניחות חופשיות. יוגי בזמנו הפנוי אוהב לגלוש גלים. אף פעם לא מוותר על טיול בעולם, מתרגש ממקומות חדשים ותמיד מחפש את הריגוש הבא!

דפני מדריכים

דפני מורלי

מדריכה ומאמנת חוג הילדים, אלופת הארץ בFREESTYLE

דפני שהגיעה אלינו מהקרקס צונחת 6 שנים וכבר הספיקה להתמקם במקום ה- 7 בעולם בסגנון הFreestyle. מאז דרכו רגליה במנהרת הרוח היא לא הפסיקה להתאמן ולהתחרות ואפילו ייצגה את ישראל בכמה תחרויות בתחום. דפני מנהלת את חוג הילדים שלנו ומארגנת מחנות FREESTYLE המשלבים ריקוד, וגמישות בתעופה

image2 (1)

מתן אהרון

מנהל התחזוקה + מדריך + מאמן + מתחרה בנבחרת VFS

מתן רק בן 23 וכבר מנהל! מתן מדריך ומאמן בתעופה והצטרף השנה לנבחרת ישראל בתעופת הגוף. מתחרה בקטגוריית ה-VFS  ומייצג אותנו באליפות העולם הקרובה.

צדוק מדריכים

עמית צדוק

מדריך, מאמן רמה 4

עמית התחיל לצנוח לפני מספר שנים ומאז ולא יכול להפסיק לעוף. עמית אוהב לעבוד עם הידיים ועזר רבות בהקמת המנהרה. לעמית ניסיון רב בהדרכה וישמח ללמד אתכם איך לעוף על הבטן, על הגב ואפילו על הראש. בימים אלה מתאמן בתחום הDYNAMIC בספורט כחלק מצמד. עמית הפתיע את כולם ולמד לעוף ברמות הגבוהות ביותר ואתם בטוח עוד תשמעו עליו…

 

מתן מדריכים

מתן פטיש

מאמן ומדריך תעופה

מתן בן 25 וצנח כבר 2,600 פעמים. הוא מדריך וצלם צניחה. מתן מאוד אוהב את החיים התל אביבים, לעשות יוגה, ללכת על חבל ולהכין שייקים מפירות טריים הישר מהשוק.

image1 (2)

סלים ביבאר

מדריך ומאמן

סלים בן 25, מדריך ומאמן במנהרת הרוח ובנוסף צנחן באוויר. סלים הצטרף לנבחרת ישראל בתעופת הגוף בקטגוריית ה-VFS ומייצג אותנו באליפות העולם הקרובה. בנוסף סלים הוא גם דוגמן מצליח ביותר ועוד עוסק בתחביבי אקסטרים למינהם.

e1c86cc6-52dd-4391-849b-d7c50398464f

בוריס ג'ייקוביץ

מדריך ומאמן תעופה

בוריס בן 45 ויש לו 25 שנות ניסיון בתחום תעופת הגוף! בוריס יש 4000 צניחות חופשיות ומאמן במנהרות הרוח בעולם מעל 15 שנה! בוריס ייצג את נבחרת רוסיה בתעופה במנהרות הרוח ועכשיו חלק מנבחרת ישראל בתחום ה-VFS .

vadim

ואדים וגנר

מדריך ומאמן

ואדים מדריך צניחה כבר 10 שנים עם אלפי צניחות. הוא מדריך תעופה עם המון ניסיון וישמח לקחת אתכם לסיבוב תעופה בתוך המנהרה שלנו. ואדים "המפסל" ילמד אתכם לעוף בצורה המהירה והבטוחה ביותר

8b4185c1-aab9-4b6a-adb5-c674426a15d4

גיל עופר

מדריכה

גיל בת 23 מקיבוץ פלמחים, רפתנית במקור! אוהבת טבע וחיות, גולשת ומדריכת סאפ! טיילה בחצי עולם כבר וכן היא מדריכת תעופה!

איליה מדריכים

אילייה זברסקי

מדריך ומאמן חוג הבוגרים

איליה בן 28, מדריך וצלם צניחה בארץ ובעולם. אם תראו איזו ראסטה בורחת לה מהקסדה של איליה אל תדאגו יש לו עוד הרבה כאלה על הראש.

yaad

יעד ברק

מדריך ומאמן תעופה רמה 4

יעד נשוי ואב לשניים. צונח כבר עשור, ומדריך צניחה עם יותר מ- 5,000  צניחות. יעד עף על הבטן, על הגב, וגם על הראש! הוא מתחרה בתחום הDYNAMIC ועובד בעיקר על מהירות התנועה כאשר הוא עף

יובל מדריכים

יובל שרמן

מדריכה ומאמנת

יובל בת 25, סטודנטית לאדריכלות. התחילה לצנוח לפני כ- 3 שנים והיום עובדת כצלמת צניחה. יובל הייתה מתעמלת קרקע 12 שנים וחולמת להתחרות בסגנון הFreestyle בתעופה במנהרה.

7f09efde-df4e-406a-b88e-2e92cdd1c0ad

יהונתן נתן

מדריך ומאמן

יהונתן בן 26, מדריך תעופה ומאמן. אולי זוכרים אותו גם מנינג'ה ישראל שאפילו הגיע לבאזר! אוהב לעוף על החיים.

image

מתן עופר

מדריך

מתן בן 22, בזמן שהיה תוכניתן בצבא התחיל להתאמן בפלייבוקס, ואחרי שנה החליט להפוך את החלום למציאות ולהיות מדריך. חוץ מזה מתן אוהב רכבות הרים, ספר טוב, פסטה בולונז, ומדיטציה – שדואג לעשות כל יום בשביל להישאר חד במנהרה 🙂
דור נדלר

דור נדלר

מדריך ומאמן

דור בן 22
אוהב מאוד ומתעסק בהרבה ספורט!
היום בעיקר צונח, גולש קייט, צולל ומפליג על מפרשיות.
הרבה שנים באומניות לחימה ומדריך קרב מגע.
השתחרר לא מזמן משירות קבע בחיל הים בתור צוללן.
דור התאהב בתעופה מהפעם הראשונה שקפצתי ממטוס, מאז לא מצליח להפסיק.

גוליוס

נדב ג'וליוס

מדריך ומאמן

נדב בן 23 קיבוצניק. מעבר לאהבה שלו לתעופה הוא לבלות בטבע ובים. מה שמשמח אותו בעבודה שלו זה לראות את האושר בעיניים של המעופפים בכיתה שלו כשהם עפים בפעם הראשונה!

ori

אורי לוין

מדריך ומאמן חוג הבוגרים

אורי המכונה 'הלוקו' כבר מגיל צעיר חלם לעוף. בהזדמנות הראשונה שהייתה לו עשה קורס ורישיון ומאז הוא מדריך צניחה ותעופת הגוף. לוקו זכה במקום הראשון בגביע פלייבוקס 2018 בתחום  הFREESTYLE במנהרת הרוח ואף פעם לא מפחד לנסות תרגילים חדשים. למה 'לוקו' אתם שואלים? אתם כבר תגלו לבד!

תומר עדי

תומר עדי

מדריך

תומר עדי, בן 25 מבאר שבע, משתקע בפלייבוקס אחרי כמה הרפתקאות בעולם, בוגר לימודי כלבנות טיפולית ומנגן על מגוון כלים.
סביר להניח שתמצאו אותו בים מביט בשקיעה 🙂
image0 (4)

עילי אמסלם

מדריך

עילי , בן 23, מדריך במנהרת הרוח. התאהב בספורט תעופת הגוף והצטרף לצוות המדריכים של פלייבוקס.