צדוק מדריכים

עמית צדוק

מנהל מקצועי

עמית התחיל לצנוח לפני מספר שנים ומאז ולא יכול להפסיק לעוף. עמית אוהב לעבוד עם הידיים ועזר רבות בהקמת המנהרה. לעמית ניסיון רב בהדרכה וישמח ללמד אתכם איך לעוף על הבטן, על הגב ואפילו על הראש. בימים אלה מתאמן בתחום הDYNAMIC בספורט כחלק מצמד. עמית הפתיע את כולם ולמד לעוף ברמות הגבוהות ביותר ואתם בטוח עוד תשמעו עליו…

 

תן

תום אבירם

מנהל התפעול

תום הגיע אלינו הישר מרמת הגולן הרחוקה. תום הוא צלם צניחה ומדריך תעופה עם ניסיון רב. לא יהסס ללמד אתכם לעוף עם חיוך רחב וברק בעיניים. תום מכונה גם 'דוכס' למה אתם שואלים? החיוך והעיניים אומרים הכל לא?

ori

אורי לוין

מדריך

אורי המכונה 'הלוקו' כבר מגיל צעיר חלם לעוף. בהזדמנות הראשונה שהייתה לו עשה קורס ורישיון ומאז הוא מדריך צניחה ותעופת הגוף. לוקו זכה במקום הראשון בגביע פלייבוקס 2018 בתחום  הFREESTYLE במנהרת הרוח ואף פעם לא מפחד לנסות תרגילים חדשים. למה 'לוקו' אתם שואלים? אתם כבר תגלו לבד!

ישרראל מדריף

ישראל מובשוביץ

מדריך

ישראל מדריך צניחה עם כ- 5000 צניחות חופשיות. כשהוא לא צונח או עף במנהרה הוא עובד כאח חדר ניתוח בבית חולים. חולה על הים ובעיקר על קשיו.

דפני מדריכים

דפני מורלי

מדריכה

דפני שהגיעה אלינו מהקרקס צונחת 6 שנים וכבר הספיקה להתמקם במקום ה- 7 בעולם בסגנון הFreestyle. מאז דרכו רגליה במנהרת הרוח היא לא הפסיקה להתאמן ולהתחרות ואפילו ייצגה את ישראל בכמה תחרויות בתחום. דפני מנהלת את חוג הילדים שלנו ומארגנת מחנות FREESTYLE המשלבים ריקוד, וגמישות בתעופה

amir

אמיר קורן

מדריך

אמיר הוא צלם צניחה ומדריך תעופת הגוף. יודע לעוף על הבטן על הגב וכמובן גם על הראש, מאמן לא רק את המעופפים שלנו, אלא גם את בית הספר לצניחה של צה"ל שבא להתאמן אצלנו. בנוסף לכל אלה אמיר מנהל את חוג התעופה לבוגרים -SKILLS CAMP- ימי רביעי בערב.

vadim

ואדים וגנר

מדריך

ואדים מדריך צניחה כבר 10 שנים עם אלפי צניחות. הוא מדריך תעופה עם המון ניסיון וישמח לקחת אתכם לסיבוב תעופה בתוך המנהרה שלנו. ואדים "המפסל" ילמד אתכם לעוף בצורה המהירה והבטוחה ביותר

yaad

יעד ברק

מדריך

יעד נשוי ואב לשניים. צונח כבר עשור, ומדריך צניחה עם יותר מ- 5,000  צניחות. יעד עף על הבטן, על הגב, וגם על הראש! הוא מתחרה בתחום הDYNAMIC ועובד בעיקר על מהירות התנועה כאשר הוא עף

gal

גל פלד

מדריך

גל אב טרי, אלוף ישראל ומדורג שישי בעולם בתחום הFreestyle בצניחה חופשית, מתחרה בתחום הDYNAMIC בספורט התעופה וייצג את ישראל באליפות  נורבגיה 2018. גל מאמין שהחיים נועדו בשביל ליהנות ולמצות אותם עד הסוף

שני מדריכה

שני זלדס

מדריכה

שני בת 26, צונחת כבר 9 שנים ויש לה מעל ל2,500 צניחות. היא אחת מהמדריכות צניחה היחידות בארץ. בזמנה הפנוי אוהבת לטייל ולאכול.

אברוצקי מדריך

עמית אברוצקי

מדריך

עמית בן 26, סטודנט לפוליטיקה ואיכות הסביבה. עובד כצלם צניחה וצנח כבר כ- 800 פעמים. הוא מדריך צלילה ואוהב מאוד לטייל בעולם ובעיקר לצנוח ולגלוש במקומות שונים. שהנפש העדינה שלו לא תתעתע אתכם, עמית התאמן 13 שנה באומניות לחימה, אז להיזהר!

יובל מדריכים

יובל שרמן

מדריכה

יובל בת 25, סטודנטית לאדריכלות. התחילה לצנוח לפני כ- 3 שנים והיום עובדת כצלמת צניחה. יובל הייתה מתעמלת קרקע 12 שנים וחולמת להתחרות בסגנון הFreestyle בתעופה במנהרה.

איליה מדריכים

אילייה זברסקי

איליה בן 28, מדריך וצלם צניחה בארץ ובעולם. אם תראו איזו ראסטה בורחת לה מהקסדה של איליה אל תדאגו יש לו עוד הרבה כאלה על הראש.

נתי מדריך

נתי סעדה

מדריך

נתי בן 23 ומהרגע ששמע על FLYBOX לא הפסיק לעוף. נתי אוהב בעלי חיים ובעיקר טבע. הוא אוהב לעבוד עם הידיים, חובב אקסטרים ואדרנלין.

מתן מדריכים

מתן פטיש

מדריך

מתן בן 25 וצנח כבר 2,600 פעמים. הוא מדריך וצלם צניחה. מתן מאוד אוהב את החיים התל אביבים, לעשות יוגה, ללכת על חבל ולהכין שייקים מפירות טריים הישר מהשוק.