אירועים בתעופה ספורטיבית

אירועים בתעופה ספורטיבית

אירועים בתעופה ספורטיבית


הדרכות עם ונסה דדק
תאריכים: 29/01/18- 01/02/18

ונסה הינו מדריך ומאמן מנהרת רוח מנוסה מאוד, אשר מגיע אלינו ממנהרת הרוח Hurricane Factory שבפראג. לונסה שעות תעופה רבות במנהרת הרוח, ואלפי צניחות חופשיות ברזומה.
הוא השתתף בתחרויות רבות עם קבוצתו Mad Ravens, וזכה במספר תארים במקצה 4WAY Dynamic, ביניהם: מקום שני ב-World Challange Bedford 2013, מקום ראשון ב- White Nights 2015 ומקום שני בתחרות שנערה שנה שעברה World championship in Canada 2017.
כשונסה לא בפראג, הוא אוהב להסתובב ברחבי העולם, ולהדריך אנשים בתחום התעופה. ההדרכות שלו מתאימות לכל רמות התעופה השונות, ולכל הגילאים.

לתיאום ולפרטים נוספים נא לשלוח מייל ל: sportfly@flybox.co.il או בטלפון: 0504304223

venca

הדרכות עo אינקה טיטו
תאריכים: 05-08/02/18

אינקה טיטו בת ה-29 מגיעה אלינו מפינלנד הרחוקה.
לאינקה מעל 2100 שעות תעופה (בשמיים ובמנהרת הרוח), מה שהופך אותה לאחת המעופפות המובילות בתחום. במהלך הקריירה שלה היא נצחה במגוון תחרויות בזכות היכולת שלה לשלב תרגילים מאתגרים, עם אסתטיקה וחינניות בזמן התעופה. היא קטפה מספר תארים, ביניהם: FAI Indoor Skydiving Freestyle World Champion of 2015 ו-World Cup Winner 2016 in freestyle.
כשהיא לא מתעופפת במנהרה, היא עסוקה בריקוד, יוגה, אקרובטיקה ואמנות- מהם היא שואבת השראה בתכנון הרוטינות אותן היא עפה.
בימים אלו אינקה מטיילת ברחבי העולם כדי לאמן, להתחרות ולעוף במנהרות הרוח השונות. היא אוהבת לחלוק את הידע שלה, ומציעה אימונים במנהרת הרוח לכל רמות התעופה השונות, ממתחילים ועד אתלטים המעוניינים להתחרות.

 

לתיאום ולפרטים נוספים נא לשלוח מייל ל: sportfly@flybox.co.il או בטלפון: 0504304223

inka

הדרכות עo מרטין קריסטנסן
תאריכים: 19-25/02/18

מרטין (הידוע בכינויו “הויקינג”) הוא אחד מבין האנשים המובילים ביותר בתחום תעופת הגוף, ונחשב לאחד ממייסדי התעופה הדינמית בעולם.
הוא נולד בדנמרק, אך את רוב האימונים שלו ביצע בווס שבנורבגיה.
את הקפיצה הראשונה שלו הוא עשה בשנת 1994, מאז הוא התאהב בתחום התעופה, ולא יכל להפסיק. במשך 7 שנים הוא השתתף בתחרויות צניחה בסגנון פרייסטייל כנציג של דנמרק, וקטף מספר תארים במגוון של תחרויות בינלאומיות. ב-2006 הוא לקח את תחום התעופה שלב אחד קדימה, והתחיל להתאמן במנהרות רוח ברחבי העולם. בשנים האחרונות מרטין מטייל בין הארצות השונות, ומאמן אנשים איך להשתמש בגוף שלהם כדי לעוף בשמיים ובמנהרות רוח.
ההדרכות שלו מומלצות לאנשים מנוסים, בעלי בסיס בתחום התעופה.

 

לתיאום ולפרטים נוספים נא לשלוח מייל ל: sportfly@flybox.co.il או בטלפון: 0504304223

Martin

הדרכות עo פיליפ צרנוביץ
תאריכים: 18-21/03/18

פיליפ הוא מדריך מנהרת רוח מנוסה ביותר, אשר מגיע אלינו מסלובניה הרחוקה. הוא נחשב לאחד מהמעופפים המובילים בעולם מנהרות הרוח (אם לא המוביל ביותר), וזאת הודות לדיוק הרב שלו בתעופה בתוך התא, והדגש הרב שהוא נותן להבנת מצג הגוף, והקפדה על הפרטים הקטנים בזמן התעופה. הוא נחשב לאחד ממייסדי התעופה הדינמית בעולם (וענף ה-D4W), וספורט מנהרות הרוח בכלל, בהיותו בתחום זה שנים רבות (עם תחילת הופעת מנהרות הרוח בעולם, עוד לפני Bedford Challenge).
לאורך השנים פיליפ קטף מספר תארים, וניצח באליפויות עולם ביחד עם מיטב הספורטאים בתחום.
בתקופה האחרונה פיליפ מטייל ברחבי העולם, ועוזר לאנשים להתמקצע, ולשפר את יכולות התעופה שלהם במנהרות הרוח.
ההדרכות שלו מומלצות לאנשים מנוסים, בעלי בסיס טוב בתחום התעופה המעוניינים להתמקצע ולשפר יכולות.


לתיאום ולפרטים נוספים נא לשלוח מייל ל: sportfly@flybox.co.il או בטלפון: 0504304223

Filip

חייג אלינו
Accessibility